Načítavanie...
mc.crafttale.eu
Kliknite pre skopírovanie IP
Načítavanie...
discord.gg/EATnG34X23
Kliknite pre pripojenie
Avatar
Vitaj na CraftTale!
Pre zobrazenie všetkého obsahu sa prihlás alebo zaregistruj!
Internet Explorer: Internet Explorer nie je podporovaný. Inovujte na modernejší prehliadač.
Ozbroj sa! Update 1.1
2 minút čítania
PSYCHEER

PRIDALI SME MNOŽSTVO ŠTÍTOV, KTORÉ SA ZAPÁČIA DÚFAME KAŽDÉMU, NO VERÍME, ŽE VŠETCI SI NÁJDETE SVOJ OBĽÚBENÝ. NA NAŠEJ WIKIPÉDII SA DOZVIETE URČITÉ ROZDIELY MEDZI ŠTÍTAMI. PRINÁŠAJÚ VÄČŠIU ROZMANITOSŤ DO HRY A TAKISTO AJ NIEKOĽKO BONUSOV. VYBER SI TEN NAJKRAJŠÍ A POUŽÍVAJ HO V BOJI AKO PRAVÝ GLADIÁTOR!

MNOŽSTVO NOVÝCH RECEPTOV, KAŽDÝ JE ŤAŽŠÍ, ZLOŽITEJŠÍ A DRAHŠÍ. NAUČ SA ICH VŠETKY A ZÍSKAJ ULTIMÁTNY ŠTÍT! NIEKTORÉ ŠTÍTY SÚ LEPŠIE PRE INÉ SVETY, NIEKTORÉ SÚ DOBRÉ K PREŽITIU.

EMERALDOVÉ A MEDENÉ BRNENIE! VYNIKNI MEDZI OSTATNÝMI V KLASICKÝCH BRNENIACH A OSLŇ ICH ŽIAROV SVOJEJ NOVEJ ZBROJE! SÚ K NIM NÁSTROJE A AJ ZBRANE, TAK NEVÁHAJ A VYBAV SA PRED VEĽKÝM BOJOM!

BUĎ PRIPRAVENÝ NA BOJ PROTI ZLU, KTORÉ NA TEBA ČÍHA NA KAŽDOM ROHU A PREŽI ZA KAŽDÚ CENU. PRÍĎ A PRESVEDČ SA SÁM O TOM AKÉ ZBRANE NA TEBA ČAKAJÚ! NEZABUDNI, CRAFTING RECEPTY SA TI ODOMKNÚ AŽ KEĎ SA ICH NAUČÍŠ A NA TO SI POTREBUJEŠ NAŠTUDOVAŤ WIKIPÉDIU.

Ročné obdobia! Update 1.0
Ročné obdobia! Update 1.0
PRIDALI SME ROČNÉ OBDOBIA! JAR, LETO, JESEŇ A ZIMA V MINECRAFTE? ĎALŠÍ STUPEŇ OBTIAŽNOSTI! BOJUJ S CHLADOM ALEBO TEPLOM!
NEVYCHÁDZAJ BEZ OCHRANY, KEĎŽE NA TEBA NESTRIEHNU IBA NÁSTRAHY MINECRAFTOVÉ ALE AJ POVETERNOSTNÉ PODMIENKY! SLEDUJ AKO TI Z...
PSYCHEER
2 minút čítania