Načítavanie...
mc.crafttale.eu
Kliknite pre skopírovanie IP
Načítavanie...
discord.gg/EATnG34X23
Kliknite pre pripojenie
Avatar
Vitaj na CraftTale!
Pre zobrazenie všetkého obsahu sa prihlás alebo zaregistruj!
Internet Explorer: Internet Explorer nie je podporovaný. Inovujte na modernejší prehliadač.
Ročné obdobia! Update 1.0
2 minút čítania
PSYCHEER

PRIDALI SME ROČNÉ OBDOBIA! JAR, LETO, JESEŇ A ZIMA V MINECRAFTE? ĎALŠÍ STUPEŇ OBTIAŽNOSTI! BOJUJ S CHLADOM ALEBO TEPLOM!
NEVYCHÁDZAJ BEZ OCHRANY, KEĎŽE NA TEBA NESTRIEHNU IBA NÁSTRAHY MINECRAFTOVÉ ALE AJ POVETERNOSTNÉ PODMIENKY! SLEDUJ AKO TI Z ÚST IDE ZÁVAN CHLADNÉHO OBLAKU ALEBO AKO SA POTÍŠ ČI TRASIEŠ. NETREBA TI VEĽA ABY SI ZISTIL, ŽE JE NESKORO NA ZÁCHRANU.

VEĽA NOVÝCH KRÁS NAPRIEČ SERVEROM. POZORUJ ČI UŽ FAREBNÚ JAR ALEBO POCHMÚRNU ZIMU. SLEDUJ KRÁSY NOCI NEBEZPEČNEJ ALEBO AKO RASTLINY KVITNÚ RÝCHLEJŠIE V LETE. ZISTI AKÝ KRUTÝ MÔžE BYŤ SVET AK SA NEPRIPRAVÍŠ. ZÍSKAJ VŠEMOŽNÉ VYLEPŠENIA ABY SI PREŽIL! NEZABUDNI, ŽE KAŽDÉ ROČNÉ OBDOBIE PRINÁŠA JEDINEČNÉ VÝZVY. TVOJ OSUD JE ZA DVERAMI, VKROČ DO NEHOSTINNEJ KRAJINY!

KALENDÁR SA STANE TVOJIM ŽIVOTNÝM SPOLOČNÍKOM. BUDEŠ MU VERIŤ VIAC AKO SVOJEJ RODINE A DRŽAŤ SA HO DO POSLEDNÉHO DYCHU, AVŠAK, KTO VIE KEDY BUDE PIATOK? JEDEN DEŇ DLHŠÍ A ĎALŠÍ ZAS KRATŠÍ... NAPLÁNUJ SI SVOJ DEŇ DO POSLEDNÉHO DETAILU! STAVAJ, UKRY SA, UTEKAJ, JEDZ, PI A PREŽI! AK SA V TOM CHAOSE NEVYZNÁŠ TAK NEVÁHAJ SA MRKNÚŤ DO KALENDÁRA!

PRIPRAV SA, NEBUDEŠ TO MAŤ ĽAHKÉ... VYSKÚŠAJ SI TO SÁM!

Ozbroj sa! Update 1.1
Ozbroj sa! Update 1.1
PRIDALI SME MNOŽSTVO ŠTÍTOV, KTORÉ SA ZAPÁČIA DÚFAME KAŽDÉMU, NO VERÍME, ŽE VŠETCI SI NÁJDETE SVOJ OBĽÚBENÝ. NA NAŠEJ WIKIPÉDII SA DOZVIETE URČITÉ ROZDIELY MEDZI ŠTÍTAMI. PRINÁŠAJÚ VÄČŠIU ROZMANITOSŤ DO HRY A TAKISTO AJ NIEKOĽKO BONUSOV. VYBER...
PSYCHEER
2 minút čítania